×

איך להתחיל

1 התחבר או צור חשבון חדש.
2 חקור את האפליקציות שלנו.
3 קבל תובנות & הדרכות.

אם עדיין יש לך בעיות, אנא הודע לנו על ידי שליחת אימייל לכתובת לכתובת מייל support@sakara.co.il . תודה רבה

שעות פעילות

א-ה 21:00PM - 8:00AM
ו- 9:00AM-13:00PM
ימי שישי בתיאום מראש בלבד!

שכחת את הפרטים שלך?

צור חשבון

שאלות כלליות

SaKaRa Technologies פיתחה מגוון יישומי מסחר מתקדמים שנועדו לשפר את חווית המסחר. יישומים אלה כוללים פלטפורמות לזיהוי קצר של סחיטה
מניות, ניתוח מחויבות של נתוני סוחרים וגישה לאותות מסחר מתקדמים.

האפליקציות של SaKaRa משתמשות בטכנולוגיה מתקדמת, כולל בינה מלאכותית וניתוח נתונים נרחב, כדי לספק לסוחרים תובנות וכלים חשובים. יישומים אלה עוזרים לסוחרים לזהות הזדמנויות מסחר פוטנציאליות, לנהל סיכונים ולקבל החלטות מושכלות בשווקים הפיננסיים.

כן, האפליקציות של SaKaRa נותנות מענה לסוחרים בכל הרמות, ממתחילים ועד לסוחרים מתקדמים ומקצועיים. האפליקציות מציעות ממשק ידידותי למשתמש ומספקות משאבים חינוכיים כדי להבטיח שסוחרים יוכלו להפיק את המרב מהכלים והאסטרטגיות הזמינות.

כן, האפליקציות של SaKaRa נועדו להיות נגישות למספר מכשירים. בין אם אתה מעדיף לסחור במחשב השולחני, הנייד או המכשיר הנייד שלך, אתה יכול לגשת ליישומים ולנצל את התכונות שלהם בצורה חלקה.

SaKaRa Technologies מחויבת לספק אותות מסחר מדויקים ואמינים. האפליקציות משתמשות באלגוריתמים מתקדמים וטכניקות ניתוח נתונים כדי ליצור אותות המבוססים על מגמות ודפוסים בשוק. עם זאת, חשוב לציין שמסחר כרוך בסיכונים מובנים, וסוחרים צריכים להפעיל את שיקול הדעת שלהם ולבצע ניתוח יסודי לפני קבלת החלטות מסחר.

כן, SaKaRa Technologies מציעה תמיכת לקוחות מגיבה כדי לסייע למשתמשים בכל שאלה או בעיה טכנית שהם עשויים להיתקל בהם. צוות התמיכה המסור מחויב להבטיח חווית משתמש חלקה ומשביעת רצון.

בהחלט. SaKaRa Technologies מבינה את חשיבות החינוך בהצלחת המסחר. יחד עם היישומים, משתמשים מקבלים גישה להדרכות מקיפות, סמינרים מקוונים וחומרים חינוכיים שעוזרים לשפר את הידע והמיומנויות המסחריות שלהם.

כן, האפליקציות של SaKaRa מספקות תכונות והגדרות הניתנות להתאמה אישית, ומאפשרות לסוחרים להתאים את הפלטפורמות לאסטרטגיות המסחר וההעדפות האישיות שלהם. משתמשים יכולים להגדיר התראות מותאמות אישית, להתאים אישית תרשימים וגרפים ולהתאים פרמטרים בהתאם לסגנון המסחר שלהם.

כן, SaKaRa מציעה תוכניות מנוי המספקות למשתמשים גישה ליישומים ולתכונות שלהם. תוכניות המנוי עשויות להשתנות מבחינת משך הזמן והתמחור. מומלץ לבקר באתר SaKaRa Technologies או ליצור קשר עם צוות התמיכה שלהם לקבלת מידע מפורט על אפשרויות המנוי הזמינות.

SaKaRa Technologies נותנת עדיפות לאבטחה ולפרטיות של המשתמשים שלה. האפליקציות בנויות עם אמצעי אבטחה חזקים כדי להגן על נתוני המשתמש ולהבטיח סביבת מסחר בטוחה. טכניקות הצפנה מתקדמות ופרוטוקולים מאובטחים משמשים כדי להגן על מידע רגיש.

האפליקציות של SaKaRa נועדו להיות פלטפורמות עצמאיות המספקות כלי מסחר ומשאבים מקיפים. אמנם אינטגרציה עם פלטפורמות חיצוניות עשויות שלא להיות זמינות, אך משתמשים עדיין יכולים להשתמש באפליקציות של SaKaRa לצד פלטפורמות המסחר הקיימות שלהם כדי לשפר את אסטרטגיות המסחר ותהליכי קבלת ההחלטות שלהם.

לידיעתך, המידע הנ"ל מסופק למטרות מידע בלבד ואין לראות בו כייעוץ פיננסי או השקעות. חיוני לערוך מחקר משלך ולהתייעץ עם יועץ פיננסי מוסמך לפני קבלת החלטות מסחר כלשהן.

שאלות על יישומי SaKaRa Technologies

SaKaRa Technologies פיתחה פלטפורמה רבת עוצמה המתמחה באיתור אותות מסחר לאסטרטגיית ה-Short squeeze. פלטפורמה זו ממנפת אלגוריתמים מתקדמים ובינה מלאכותית כדי לנתח נתוני שוק, לזהות הזדמנויות פוטנציאליות לסחיטה קצרה ולייצר אותות מסחר לסוחרים. על ידי ניטור גורמים כמו ריבית שורט גבוהה, הגדלת נפח המסחר ותנודתיות המחירים, הפלטפורמה יכולה לעזור לסוחרים לזהות מניות שיש להן פוטנציאל לסחיטה בחסר. סוחרים יכולים לגשת להתראות והתראות בזמן אמת, ולספק להם מידע בזמן כדי לנצל הזדמנויות של סחיטה קצרה. עם הפלטפורמה של SaKaRa Technologies, סוחרים יכולים לקבל תובנות חשובות לגבי אסטרטגיית ה-Short squeeze ולקבל החלטות מסחר מושכלות כדי להרוויח פוטנציאל מתנועות שוק אלו.

אפליקציית אותות מסחר גמא סחיטה של SaKaRa Technologies מציעה כלי ייחודי וחזק לסוחרים בשוק הפיננסי. אפליקציה זו מתמחה באספקת אותות מסחר בזמן אמת המותאמים במיוחד כדי לזהות ולנצל הזדמנויות לסחיטת גמא. על ידי מינוף אלגוריתמים מתקדמים וניתוח שוק, האפליקציה מזהה מניות עם חשיפת גמא משמעותית ומתריעה לסוחרים על סחיטה פוטנציאלית של גמא. סוחרים המשתמשים באפליקציית SaKaRa משיגים יתרון תחרותי על ידי קבלת אותות בזמן ומדויק, המאפשרים להם לקבל החלטות מסחר מושכלות. ההתמקדות של האפליקציה בסחיטת גמא מאפשרת לסוחרים לנצל את תופעת השוק הספציפית הזו, ועלולה להניב רווחים משמעותיים. אפליקציית אותות מסחר גמא סחיטה של SaKaRa בולטת בכך שהיא מספקת גישה מיוחדת וממוקדת לאותות מסחר, הנותנת מענה במיוחד לסוחרים המעוניינים להרוויח מסחיטת גמא.

אפליקציית אותות המסחר של SaKaRa Technologies, Commitments of Traders (COT) מציעה כלי ייחודי ובעל ערך לסוחרים בשוק הפיננסי. מה שמייחד אותו הוא היכולת שלו לרתום את הנתונים מדוח ה-COT ולהפוך אותם לאותות מסחר ברי-פעולה. האפליקציה משתמשת באלגוריתמים מתקדמים וטכניקות ניתוח כדי לפרש את עמדותיהם של גידורים מסחריים וספקולנטים גדולים בשוק החוזים העתידיים. על ידי מתן תובנות לגבי המיקום והסנטימנט של משתתפי שוק אלה, אפליקציית אותות המסחר COT מאפשרת לסוחרים לקבל החלטות מסחר מושכלות. הייחודיות שלה טמונה בהתמקדות שלה בניצול נתוני COT ליצירת אותות ספציפיים לעמדות של גידורים מסחריים וספקולנטים גדולים, ומציעה לסוחרים שכבה נוספת של מידע כדי לשפר את אסטרטגיות המסחר שלהם.

אפליקציית האותות העונתית למסחר במניות של SaKaRa Technologies בולטת בגישה הייחודית שלה למסחר במניות. מה שמייחד אותו הוא ההתמקדות שלו בזיהוי ומינוף דפוסים עונתיים בשוק המניות. האפליקציה משתמשת בנתונים היסטוריים ובאלגוריתמים מתקדמים כדי לנתח מגמות ודפוסים עונתיים ספציפיים למניות ולמגזרים שונים. על ידי מתן אותות מסחר מדויקים ובזמן המבוססים על גורמים עונתיים, האפליקציה מאפשרת לסוחרים לנצל תנועות שוק צפויות. ייחודיות זו טמונה ביכולתה לחשוף הזדמנויות שאולי אינן נראות לעין באמצעות ניתוח טכני או יסודי מסורתי. סוחרים המשתמשים באפליקציית איתותי המסחר העונתית במניות משיגים יתרון תחרותי על ידי שילוב עונתיות באסטרטגיות המסחר שלהם ועלול להגדיל את סיכויי ההצלחה שלהם בשוק.

אפליקציית אופציה מקסימום כאב מסחר איתותים של SaKaRa Technologies מציעה גישה ייחודית ומיוחדת למסחר באופציות. מה שמייחד אותו הוא ההתמקדות שלו במושג תיאוריית הכאב המקסימלי. האפליקציה משתמשת באלגוריתמים מתקדמים וטכניקות ניתוח נתונים כדי לזהות את מחיר המימוש שבו רוב רוכשי האופציות יחוו את הכאב הכספי או ההפסדים הרבים ביותר. על ידי שימוש בתיאוריית הכאב המקסימלית הזו, האפליקציה מייצרת אותות מסחר שיכולים לעזור לסוחרי אופציות לקבל החלטות מושכלות. סוחרים המשתמשים באפליקציית אותות המסחר אופציה מקסימום לכאב יכולים לקבל תובנות לגבי רמות המחירים הפוטנציאליות שיפחיתו למינימום את הרווחים של רוכשי אופציות, מה שעשוי לאפשר להם לנצל את חוסר היעילות בשוק. הייחודיות שלו טמונה ביישום הספציפי שלה של תורת הכאב המקסימלי, המציע לסוחרים פרספקטיבה נוספת והזדמנויות מסחר פוטנציאליות בשוק האופציות.

שאלות הקשורות במנוי חודשי

המחיר של 49$ לחודש כולל גישה לקורס המקיף שלנו, המכסה נושאים שונים לעומק. הוא מספק הדרכות, משאבים וגישה לממשקים מיוחדים שפותחו על ידי הצוות שלנו.

לא, אין עמלות נוספות או התחייבויות ארוכות טווח. מחיר המנוי של $49 לחודש מכסה את כל התכנים והמשאבים הכלולים בקורס.

כן, יש לך את הגמישות לבטל את המנוי שלך בכל עת ללא קנסות או התחייבויות. אנו מאמינים במתן חופש בחירה ללקוחותינו.

נכון לעכשיו, אנחנו לא מציעים תקופת ניסיון. עם זאת, עם המנוי החודשי המשתלם שלנו בסך $49, אתה יכול לחקור ולהפיק תועלת מתכני הקורס ללא התחייבות משמעותית מראש.

לאחר שתירשם, תהיה לך גישה מלאה לכל ההדרכות והממשקים הכלולים בקורס. אין מגבלות או הגבלות על התוכן שאתה יכול לחקור ולהשתמש בו.

נכון לעכשיו, אנו מציעים רק תוכנית מנוי בודדת במחיר של $49 לחודש. עם זאת, אנו פועלים ללא הרף כדי לשפר את ההיצע שלנו ועשויים להציג אפשרויות נוספות בעתיד.

כדי להירשם, פשוט בקר באתר האינטרנט שלנו ופעל לפי ההוראות כדי להירשם. לאחר שתסיים את תהליך ההרשמה, תקבל גישה מיידית לחומרי הקורס ולממשקים.

כן, יש לנו צוות תמיכת לקוחות ייעודי זמין כדי לסייע לך בכל שאלה או בעיה שיש לך. אתה יכול לפנות לצוות התמיכה שלנו באמצעות דואר אלקטרוני או דרך טופס יצירת הקשר של האתר שלנו.

שאלות כלליות

SaKaRa Technologies היא ספקית טכנולוגיה בולטת בשוק הפיננסי. היא מתמחה בפיתוח פתרונות ופלטפורמות מסחר מתקדמות עבור מכשירים פיננסיים שונים, כגון אופציות, מניות וחוזים עתידיים. החברה מציעה שירותים הכוללים פיתוח ממשקי מסחר ידידותיים למשתמש, ניתוב וביצוע פקודות חלקים, נתוני שוק וניתוח בזמן אמת, כלים לניהול סיכונים ואפליקציות מסחר ניידות. SaKaRa Technologies שואפת להעצים סוחרים עם טכנולוגיה חדשנית כדי לשפר את חווית המסחר שלהם ולאפשר להם לקבל החלטות מושכלות בשווקים הפיננסיים.

SaKaRa Technologies פיתחה ממשקי מסחר המותאמים במיוחד למסחר באופציות. ממשקים אלו מספקים לסוחרי אופציות סט מקיף של כלים ותכונות לשיפור חווית המסחר שלהם. הם מציעים רשתות אופציות בזמן אמת, המאפשרות לסוחרים לצפות ולנתח חוזי אופציות זמינים, מחירי מימוש ותאריכי תפוגה. הממשקים מספקים אסטרטגיות מתקדמות למסחר באופציות, כולל אפשרויות מרובות רגליים, מרווחים ושילובים, המאפשרים לסוחרים לבצע אסטרטגיות אופציות מורכבות ביעילות רבה יותר. כלים לניהול סיכונים כגון מחשבוני רווח/הפסד וניתוח תנודתיות משולבים בממשקים, ומסייעים לסוחרים בהערכת וניהול חשיפת הסיכון שלהם. בנוסף, הממשקים מציעים לוחות מחוונים הניתנים להתאמה אישית, נתוני שוק בזמן אמת ופונקציונליות אינטואיטיבית של ביצוע הזמנות, המאפשרים לסוחרי אופציות לקבל החלטות מסחר מושכלות ולבצע עסקאות במהירות ובדיוק.

SaKaRa Technologies מציעה מגוון תכונות ופונקציונליות בממשק המסחר במניות שלה כדי לתת מענה לצרכים של סוחרי מניות. הממשק מספק נתוני שוק בזמן אמת וכלי תרשימים מתקדמים לניתוח טכני מעמיק. סוחרים יכולים לגשת למידע מקיף על החברה, כולל דוחות כספיים וחדשות, כדי לקבל החלטות השקעה מושכלות. הממשק תומך בביצוע וביצוע הזמנות, עם אפשרויות לפקודות שוק, הגבלה ועצירה. סוחרים יכולים גם להגדיר רשימות מעקב והתראות כדי לעקוב אחר מניות ספציפיות ולקבל הודעות על תנועות מחירים. הממשק כולל לעתים קרובות כלים לניהול תיקים, מעקב אחר רווח/הפסד וניתוח ביצועים כדי לעזור לסוחרים לנטר ולנהל את ההשקעות שלהם. עם ניווט אינטואיטיבי ועיצוב ידידותי למשתמש, ממשק המסחר במניות של SaKaRa Technologies מעצים לסוחרים במניות את הכלים הדרושים להם כדי לנווט ביעילות בשוק ולבצע עסקאות מוצלחות.

SaKaRa Technologies פיתחה ממשקי מסחר שתוכננו במיוחד למסחר בחוזים עתידיים, ומציעים מגוון תכונות המאפשרות מסחר יעיל בשוק החוזים העתידיים. ממשקים אלו מספקים נתוני שוק בזמן אמת, כולל חוזים עתידיים, מחירים וכמויות, ומאפשרים לסוחרים להישאר מעודכנים במגמות בשוק. סוחרים יכולים לגשת לכלי גרפים מתקדמים ואינדיקטורים טכניים כדי לבצע ניתוח מעמיק ולזהות הזדמנויות מסחר. הממשקים תומכים בביצוע וביצוע הזמנות עבור חוזים עתידיים, כולל פונקציונליות עבור פקודות שוק, פקודות הגבלה ופקודות עצירה. כלים לניהול סיכונים כגון מחשבוני מרווח וניטור מיקום משולבים לעתים קרובות כדי לעזור לסוחרים לנהל ביעילות את חשיפת הסיכון שלהם. בנוסף, הממשקים מציעים לוחות מחוונים הניתנים להתאמה אישית, נתונים היסטוריים ויכולות דיווח, המאפשרים לסוחרים לפקח על הביצועים שלהם ולקבל החלטות מונחות נתונים. ממשקי המסחר העתידיים של SaKaRa Technologies מספקים את הכלים והפונקציונליות הדרושים כדי להעצים סוחרים בשוק החוזים העתידיים ולשפר את חווית המסחר שלהם.

SaKaRa Technologies מבטיחה ממשקים ידידותיים למשתמש שקל לנווט עבור סוחרים בשוק הפיננסי באמצעות שילוב של עקרונות עיצוב וגישה ממוקדת משתמש. החברה עורכת מחקר מקיף של משתמשים ובדיקות שמישות כדי להבין את הצרכים וההעדפות של הסוחרים. מידע זה משמש ליצירת פריסות אינטואיטיביות, תפריטי ניווט ברורים ותכונות הניתנות להתאמה אישית. SaKaRa Technologies מדגישה גם פשטות ובהירות בעיצוב הממשק שלה, הימנעות ממורכבות מיותרת ומספקת טיפים והדרכה מועילים. משוב מתמשך ושיפורים איטרטיביים משכללים עוד יותר את הממשקים, ומבטיחים שסוחרים יכולים לנווט ביעילות בפלטפורמות ולבצע עסקאות בקלות.

TOP