×

איך להתחיל

1 התחבר או צור חשבון חדש.
2 חקור את האפליקציות שלנו.
3 קבל תובנות & הדרכות.

אם עדיין יש לך בעיות, אנא הודע לנו על ידי שליחת אימייל לכתובת לכתובת מייל support@sakara.co.il . תודה רבה

שעות פעילות

א-ה 21:00PM - 8:00AM
ו- 9:00AM-13:00PM
ימי שישי בתיאום מראש בלבד!

שכחת את הפרטים שלך?

צור חשבון

*גלה את השליטה ב-Short Squeeze עם הפלטפורמה הבלעדית שלנו!, אסטרטגיית מסחר פרימיום למקצוענים בשוק ההון מבית היוצר של טכנולוגיות SaKaRa
פלטפורמה מלאה בתובנות ויכולות, עבור הסוחר המודרני.

רוצה לנסות את ממשק האסטרטגיה שורט סקוויז

אפליקציית השורט סקוויז...נטענת מחדש!

הקורס המקיף שלנו ללימוד אסטרטגיית השורט סקוויז של Trade2 נועד לספק לך את הידע והטכניקות כדי לנווט ביעילות ולנצל הזדמנויות לשורט סקוויז בשווקים הפיננסיים. קורס זה משלב ממשק מיוחד שפותח על ידי Trade2 כדי לשפר את ההבנה והביצוע שלך באסטרטגיה זו.

השורט סקוויז היא אסטרטגיית מסחר רבת עוצמה הכוללת רווח מהעלייה המהירה במחיר המניה עקב עלייה פתאומית בביקוש ומחסור במניות זמינות למוכרים בחסר כדי לכסות את הפוזיציות שלהם. זה יכול להוביל לרווחים משמעותיים אם הוא מבוצע נכון. בקורס שלנו, אנו מסירים את הרעיון של השורט סקוויז ומדריכים אותך לאורך כל התהליך, מזיהוי מועמדים פוטנציאליים לשורט סקוויז ועד לביצוע עסקאות רווחיות.

אחד מרגעי השיא של הקורס שלנו הוא הכללת ממשק השורט סקוויז הקנייני שלנו. ממשק זה תוכנן במיוחד על ידי Trade2 כדי לספק לך נתונים בזמן אמת, כלי ניתוח והדמיות חיוניות לזיהוי הזדמנויות לשורט סקוויז. עם ממשק זה, תקבל יתרון תחרותי במסחר שלך מכיוון שתוכל לזהות שורט סקוויז פוטנציאלי בצורה יעילה יותר ולקבל החלטות מסחר מושכלות.

הקורס המקיף מכסה מגוון רחב של נושאים הקשורים לאסטרטגיית השורט סקוויז. תלמדו על הדינמיקה של מכירה בחסר, אינדיקטורים מרכזיים לזיהוי שורט סקוויז פוטנציאלי, טכניקות ניהול סיכונים, אסטרטגיות כניסה ויציאה ועוד הרבה יותר.

אסטרטגיית השורט סקוויז מציעה מספר יתרונות לסוחרים המיומנים בזיהוי וניצול הזדמנויות אלו. הנה כמה מהיתרונות המרכזיים:

שורט סקוויז יכולה להוביל לעליות מחירים משמעותיות בתקופה קצרה. כאשר מניה בשורט כבד חווה עלייה פתאומית בלחץ הקנייה, מוכרים בחסר ממהרים לכסות את הפוזיציות שלהם על ידי קניית מניות, מה שמביא את המחיר אפילו יותר גבוה. סוחרים שנכנסים לפוזיציות ארוכות אסטרטגיות לפני או במהלך סחיטה קצרה יכולים להשיג רווחים משמעותיים ככל שהמחיר עולה במהירות.

שורט סקוויז גורמת לרוב לתנודתיות ומומנטום מוגבר במניות היעד. פעילות שוק מוגברת זו יכולה לספק לסוחרים הזדמנויות מסחר בשפע, מכיוון שהמחירים חווים תנועות חדות וזינוק בנפחי המסחר. סוחרים המשגשגים על תנודתיות ומומנטום יכולים למצוא שורט סקוויז כמרגשת במיוחד ועלולה להיות מתגמלת.

אסטרטגיית השורט סקוויז כוללת נקיטת עמדה מנוגדת נגד מוכרי שורט. בעוד שמוכרי שורט מהמרים על ירידת מניה, סוחרים המשתמשים באסטרטגיית השורט סקוויז צופים עליית מחירים. גישה מנוגדת זו מאפשרת לסוחרים לנצל את שינוי הסנטימנט בשוק ולהרוויח ממוכרים בחסר שנאלצים לכסות את הפוזיציות שלהם, מה שמעודד עוד יותר את המומנטום כלפי מעלה.

שורט סקוויז מופעלת לרוב על ידי זרזים ספציפיים, כגון חדשות חיוביות, דוחות רווחים חזקים או הכרזות חשובות. על ידי שמירה על מידע וזיהוי זרזים אלה, סוחרים יכולים למקם את עצמם באופן יזום להזדמנויות פוטנציאליות לשורט סקוויז. אסטרטגיה זו מאפשרת לסוחרים להתמקד באירועים ספציפיים שיש להם פוטנציאל להניע תנועות מחירים משמעותיות.

שורט סקוויז יכולה להתרחש על פני תקופה קצרה, לפעמים תוך שעות או ימים. המשמעות היא שלסוחרים המשתמשים באסטרטגיית השורט סקוויז יש פוטנציאל לממש רווחים במהירות. תפנית מהירה זו יכולה להיות מושכת לסוחרים המחפשים הזדמנויות מסחר לטווח קצר יותר עם יכולת לייצר תשואות מהירות.

אסטרטגיית השורט סקוויז יכולה להיות מיושמת על שווקים שונים, כולל מניות, אופציות ואפילו מטבעות קריפטוגרפיים. יכולת הסתגלות זו מאפשרת לסוחרים למנף את האסטרטגיה על פני מכשירים פיננסיים שונים ולהתאים את גישתם בהתבסס על תנאי השוק והזדמנויות. סוחרים בעלי הבנה מוצקה של סחיטה קצרה יכולים ליישם את הידע שלהם בשווקים שונים, ולהרחיב את הזדמנויות המסחר שלהם.

פתח את הפוטנציאל שלך עם Trade2: הירשם עכשיו רק עבור $49 לחודש!

במהלך הקורס, תהיה לך גישה למגוון משאבי למידה, כולל הדרכות וידאו, מבחנים אינטראקטיביים, מקרים ודוגמאות למסחר חי. משאבים אלו נועדו לעזור לך להבין את המורכבות של אסטרטגיית השורט סקוויז וליישם אותה ביעילות בפעילויות המסחר שלך.

זיהוי מועמדים פוטנציאליים ל-Short Squeeze:

השלב הראשון כולל זיהוי מניות או נכסים בעלי פוטנציאל גבוה ל-Short Squeeze. סוחרים מחפשים לרוב מניות עם יחס ריבית שורט גבוה, מה שמצביע על מספר לא מבוטל של פוזיציות שורט מצטיינים. בנוסף, הם עשויים לנתח את תנאי השוק, זרזי חדשות ואינדיקטורים טכניים כדי לזהות מניות שמציגות תנאים נוחים לסחיטה קצרה.

ביצוע ניתוח מעמיק:

לאחר שמזהים מועמדים פוטנציאליים לסחיטה קצרה, הסוחרים עוברים לערוך ניתוח יסודי. זה כולל מחקר של גורמים בסיסיים, ניתוח דוחות כספיים, הערכת סנטימנט בשוק, והערכת כל זרזים עתידיים שעלולים לגרום לסחיטה קצרה. המטרה היא לקבל הבנה מקיפה של המניה הבסיסית והפוטנציאל שלה לסחיטה.

תהליך השימוש באסטרטגיית הסחיטה הקצרה כולל בדרך כלל מספר שלבים. להלן ארבעת השלבים העיקריים של השימוש באסטרטגיית הסחיטה הקצרה: חשוב לציין שאסטרטגיית ה-Short Squeeze דורשת הבנה מעמיקה של דינמיקת השוק, ניהול סיכונים ויכולת להסתגל לתנאי השוק המשתנים. סוחרים צריכים לערוך מחקר נכון, להישאר מעודכן לגבי חדשות רלוונטיות והתפתחויות בשוק, ולהעריך באופן רציף את התקדמות ה-short squeeze כדי לקבל החלטות מסחר מושכלות.

תזמון הכניסה וניהול עמדות:

התזמון הוא מכריע בעת יישום אסטרטגיית השורט סקוויז. סוחרים שואפים להיכנס לפוזיציות הארוכות שלהם באופן אסטרטגי, באופן אידיאלי לפני או במהלך השלבים המוקדמים של השורט סקוויז. הם עשויים להשתמש בכלי ניתוח טכני, כגון דפוסי תרשים ואינדיקטורים, כדי לזהות נקודות כניסה אופטימליות. בנוסף, על הסוחרים לנהל בקפידה את הפוזיציות שלהם על ידי קביעת פקודות סטופ-לוס כדי להגן מפני סיכוני צד פוטנציאליים והתאמת הפוזיציות שלהם עם התפתחות השורט סקוויז.

ניטור ויציאה מהמסחר:

השלב האחרון כולל מעקב צמוד אחר המסחר בסחיטה השורט וקביעת הזמן המתאים ליציאה. סוחרים עוקבים מקרוב אחר פעולת המחיר, נפח המסחר וסנטימנט השוק כדי לאמוד את עוצמת הסחיטה. לאחר השגת יעד הרווח הרצוי או אם מתגלים סימנים להיחלשות של הסחיטה, הסוחרים עשויים לבחור לעזוב את הפוזיציות שלהם ולהבטיח את הרווחים שלהם. ניהול סחר יעיל וקבלת החלטות בזמן חיוניים בשלב זה.

הקורסים המקוונים של Trade2 מציעים מספר יתרונות ללומדים

פתח את פוטנציאל המסחר שלך: הירשם היום תמורת 49$ בלבד לחודש!

הקורסים המקוונים של Trade2 מספקים תוכן מקיף ומובנה המכסה את הנושא לעומק. הקורסים נועדו לקחת את הלומדים מהיסודות למושגים מתקדמים, תוך הבטחת הבנה מלאה של הנושא. הגישה צעד אחר צעד עוזרת ללומדים לתפוס נושאים מורכבים ולבנות בסיס חזק.

הקורסים המקוונים של SaKaRa מפותחים ומלמדים על ידי מומחים בתעשייה עם ידע וניסיון רב בתחומם. הלומדים נהנים מהמומחיות ומהתובנות המשותפות למדריכים אלה, מקבלים תובנות חשובות וטיפים מעשיים שיכולים לשפר את חווית הלמידה והכישורים שלהם.

הקורסים המקוונים של SaKaRa מציעים חווית למידה אינטראקטיבית באמצעות אלמנטים שונים של מולטימדיה, כולל הרצאות וידאו, מבחנים, מטלות ופורומי דיון. גישה אינטראקטיבית זו שומרת על מעורבות הלומדים ומאפשרת שימור טוב יותר של חומר הקורס. הלומדים יכולים גם ליצור אינטראקציה עם מדריכים ולומדים עמיתים, תוך טיפוח סביבת למידה שיתופית.

הקורסים המקוונים של SaKaRa מציעים את הגמישות ללמוד בקצב שלך ובהתאם ללוח הזמנים שלך. הלומדים יכולים לגשת לחומרי הקורס בכל עת ומכל מקום עם חיבור לאינטרנט. גמישות זו מאפשרת לאנשים להתאים את הלמידה שלהם בהתאם למחויבויות הקיימות שלהם, מה שהופך אותו מתאים לאנשי מקצוע עובדים או לבעלי לוחות זמנים עמוסים.

הקורסים המקוונים של SaKaRa משלבים ממשקים וכלים ייחודיים המשפרים את חווית הלמידה. ממשקים אלה עשויים לכלול סימולציות אינטראקטיביות, נתוני שוק בזמן אמת, פלטפורמות מסחר וכלים אנליטיים, המספקים ללומדים סביבת למידה מעשית. כלים כאלה מאפשרים ללומדים ליישם את הידע שלהם בתרחישים מעשיים, לצבור מיומנויות וניסיון יקרי ערך.

על ידי הרשמה לקורסים המקוונים של Trade2, הלומדים יכולים להפיק תועלת מהתוכן המקיף, ההדרכה של המומחים, חווית הלמידה האינטראקטיבית, הגמישות והממשקים והכלים הייחודיים. יתרונות אלו תורמים למסע למידה מתגמל, ומעצימים אנשים לשפר את הידע, הכישורים והמיומנות שלהם בתחום הנושא שבחרו.

הצעת המחיר שלנו

לבטל נעילה

גלה את מלוא הפוטנציאל של מסע המסחר שלך עם מנוי Trade2 תמורת $49 בלבד לחודש.

לקבל גישה

קבל גישה לחבילה של אפליקציות מסחר וכלים מתקדמים שנועדו לשפר את חווית המסחר שלך.

לזהות

זהה הזדמנויות לסחיטה קצרה, נתח מחויבות של נתוני סוחרים והישאר לפני השוק עם הממשקים החדישים שלנו.

גישה נוחה:

קבל גישה בלתי מוגבלת למגוון רחב של אפליקציות וכלים מסחר רבי עוצמה תמורת 49$ בלבד לחודש. למקסם את פוטנציאל המסחר שלך מבלי לשבור חשבון בנק.

פתרון מקיף

תהנה מהנוחות של כל אפליקציות המסחר הדרושות במקום אחד. היפרד מהטרחה של שימוש במספר פלטפורמות וייעל את תהליך המסחר שלך עם מנוי הכל כלול של Trade2.

שיפורים מתמשכים

הישאר לפני העקומה עם עדכונים שוטפים ומהדורות חדשות של פלטפורמה. כמנוי, תיהנה משיפורים מתמשכים ומתכונות חדשניות כדי לשפר את חווית המסחר שלך.

תמיכת מומחים

קבל תמיכת לקוחות ייעודית מצוות מומחי המסחר שלנו. בין אם יש לך שאלות טכניות או זקוק להדרכה לגבי אסטרטגיות מסחר, אנחנו כאן כדי לסייע לך בכל שלב.

יש

פוטנציאל

גלה את מלוא הפוטנציאל של מסע המסחר שלך עם מנוי Trade2 תמורת $49 בלבד לחודש. קבל גישה לחבילה של אפליקציות מסחר וכלים מתקדמים שנועדו לשפר את חווית המסחר שלך. זהה הזדמנויות לסחיטה קצרה, נתח מחויבות של נתוני סוחרים והישאר לפני השוק עם הממשקים החדישים שלנו. בנוסף, תהנה מהדרכות ומשאבים חינוכיים כדי לחדד את כישוריך. אל תחמיצו את ההזדמנות הזו להעלות את רמת המסחר שלכם. הצטרף ל-Trade2 היום ונצל את היתרון תמורת 49 דולר בלבד לחודש.

בצע פעולה עכשיו!

אל תפספסו את ההזדמנות הייחודית הזו לשלוט באסטרטגיית השורט סקוויז של Trade2. הירשם לקורס המקיף שלנו עוד היום וקבל את הידע והמיומנויות כדי לשגשג במסחר השורט סקוויז.

שאלות נפוצות כלליות

SaKaRa טכנולוגיות פיתחה מגוון יישומי מסחר מתקדמים שנועדו לשפר את חווית המסחר. יישומים אלה כוללים פלטפורמות לזיהוי מניות של שורט סחיטה, ניתוח מחויבות של נתוני סוחרים וגישה לאסטרטגיות מסחר מתקדמות.

האפליקציות של SaKaRa משתמשות בטכנולוגיה מתקדמת, כולל בינה מלאכותית וניתוח נתונים נרחב, כדי לספק לסוחרים תובנות וכלים חשובים. יישומים אלה עוזרים לסוחרים לזהות הזדמנויות מסחר פוטנציאליות, לנהל סיכונים ולקבל החלטות מושכלות בשווקים הפיננסיים.

כן, האפליקציות של SaKaRa נותנות מענה לסוחרים בכל הרמות, ממתחילים ועד לסוחרים מתקדמים ומקצועיים. האפליקציות מציעות ממשק ידידותי למשתמש ומספקות משאבים חינוכיים כדי להבטיח שסוחרים יוכלו להפיק את המרב מהכלים והאסטרטגיות הזמינות.

כן, האפליקציות של SaKaRa נועדו להיות נגישות למספר מכשירים. בין אם אתה מעדיף לסחור במחשב השולחני, הנייד או המכשיר הנייד שלך, אתה יכול לגשת ליישומים ולנצל את התכונות שלהם בצורה חלקה.

SaKaRa Technologies מחויבת לספק אותות מסחר מדויקים ואמינים. האפליקציות משתמשות באלגוריתמים מתקדמים וטכניקות ניתוח נתונים כדי למצוא הזדמנויות המבוססות על מגמות ודפוסים בשוק. עם זאת, חשוב לציין שמסחר כרוך בסיכונים מובנים, וסוחרים צריכים להפעיל את שיקול הדעת שלהם ולבצע ניתוח יסודי לפני קבלת החלטות מסחר.

כן, SaKaRa טכנולוגיות מציעה תמיכת לקוחות, מגיבה כדי לסייע למשתמשים בכל שאלה או בעיה טכנית שהם עשויים להיתקל בהם. צוות התמיכה המסור מחויב להבטיח חווית משתמש חלקה ומשביעת רצון.

בהחלט. SaKaRa טכנולוגיות מבינה את חשיבות החינוך בהצלחת המסחר. יחד עם היישומים, משתמשים מקבלים גישה להדרכות מקיפות, סמינרים מקוונים וחומרים חינוכיים המסייעים לשפר את הידע והמיומנויות המסחריות שלהם.

כן, האפליקציות של SaKaRa מספקות תכונות והגדרות הניתנות להתאמה אישית, ומאפשרות לסוחרים להתאים את הפלטפורמות לאסטרטגיות המסחר וההעדפות האישיות שלהם. משתמשים יכולים להגדיר התראות מותאמות אישית, להתאים אישית תרשימים וגרפים ולהתאים פרמטרים בהתאם לסגנון המסחר שלהם.

כן, SaKaRa מציעה תוכניות מנוי המספקות למשתמשים גישה ליישומים ולתכונות שלהם. תוכניות המנוי עשויות להשתנות מבחינת משך הזמן והתמחור. מומלץ לבקר באתר SaKaRa או ליצור קשר עם צוות התמיכה שלהם לקבלת מידע מפורט על אפשרויות המנוי הזמינות.

SaKaRa טכנולוגיות נותנת עדיפות לאבטחה ולפרטיות של המשתמשים שלה. האפליקציות בנויות עם אמצעי אבטחה חזקים כדי להגן על נתוני המשתמש ולהבטיח סביבת מסחר בטוחה. טכניקות הצפנה מתקדמות ופרוטוקולים מאובטחים משמשים כדי להגן על מידע רגיש.

האפליקציות של SaKaRa נועדו להיות פלטפורמות עצמאיות המספקות כלי מסחר ומשאבים מקיפים. אמנם אינטגרציה עם פלטפורמות חיצוניות עשויות שלא להיות זמינות, אך משתמשים עדיין יכולים להשתמש באפליקציות של SaKaRa לצד פלטפורמות המסחר הקיימות שלהם כדי לשפר את אסטרטגיות המסחר ותהליכי קבלת ההחלטות שלהם.

האם

אתה מוכן

האם אתה מוכן לקחת את המסחר שלך לשלב הבא? הירשם ל-SaKaRa טכנולוגיות וקבל גישה בלעדית לחבילה של כלים ומשאבים רבי עוצמה שיעצימו את אסטרטגיות המסחר שלך. ממשקי המסחר המתקדמים שלנו, המופעלים על ידי טכנולוגיה מתקדמת ובינה מלאכותית, יעזרו לך לזהות הזדמנויות מסחר משתלמות, לנהל סיכונים ביעילות ולקבל החלטות מושכלות בזמן אמת. עם הדרכות מקיפות, סמינרים מקוונים ותמיכה מתמשכת מצוות המומחים שלנו, יהיו לך את כל הכלים והידע הדרושים לך כדי להצליח. אל תפספסו את ההזדמנות המדהימה הזו. הירשם ל-SaKaRa טכנולוגיות היום וגלה את פוטנציאל המסחר שלך!

SaKaRa טכנולוגיות, המומחים המובלים בעולם ליצירת אסטרטגיות ואפליקציות מסחר מתקדמים עם תובנות ויכולות משולבות בינה מלאכותית, יצירתיות וחדשנות.

גלה את הכח של AI:

14 יוני 2023 By sakaraus_admin in העצמת סוחרים

שיתוף פעולה ויצירה

14 יוני 2023 By sakaraus_admin in העצמת סוחרים

אסטרטגיית COT

21 מאי 2023 By sakaraus_admin in ממשקי מסחר

עונתיות במניות

27 מאי 2023 By sakaraus_admin in ממשקי מסחר

חידושים אחרונים

בצע פעולה עכשיו!

הירשם לחבילת האפליקציה הכל כלול של Trade2 תמורת $49 לחודש וקבל גישה לממשקי מסחר מתקדמים, הדרכות ותמיכה של מומחים. הרם את כישורי המסחר שלך, קבל החלטות מושכלות והשיג הצלחה כלכלית. הצטרף עוד היום ל-Trade2 וחווה את עתיד המסחר! אל תפספסו את המבצע לזמן מוגבל. הרשם עכשיו!

בסדר, אז למה Trade2?

ובכן, הרבה סיבות, אבל הכי חשוב כי..

מופעל על ידי AI

השג יתרון עם מסחר מופעל בינה מלאכותית: תובנות מדויקות לעסקאות טובות וקבלת החלטות מושכלת.

עיצוב מנצח

חווה את היתרון של העיצוב עטור הפרסים שלנו ושל אסטרטגיות מסחר מתקדמים לביצועי מסחר אופטימליים.

יתרון במסחר

רתום את העוצמה של חוכמת ההמונים, פתרון מלא מבחינה תכונה להחלטות מסחר מושכלות ורווחיות.

לפיזור סיכונים

גיוון הסיכון במסחר להגנה מפני תנודתיות והגדלת הפוטנציאל לרווחיות לטווח ארוך.

SAKARA מציעה ממשקי מסחר מתקדמים המעצימים לסוחרים כלים ותכונות מתקדמים. ממשקים אלו נועדו לייעל את תהליכי המסחר, לספק נתוני שוק בזמן אמת ולהציע יכולות גרפים וניתוח מתוחכמות.

SAKARA מספקת משאבים חינוכיים מקיפים כדי לשפר את הכישורים והידע של הסוחרים. באמצעות הדרכות, סמינרים מקוונים וחומרים חינוכיים, סוחרים יכולים להרחיב את הבנתם באסטרטגיות מסחר.

SAKARA רותמת את כוחה של בינה מלאכותית ליצירת אסטרטגיות מסחר בהתבסס על ניתוח נתוני שוק נרחב. האותות הללו עוזרים לסוחרים לזהות הזדמנויות מסחר אפשריות, לנהל סיכונים ולקבל החלטות מושכלות.

מדובר ב-SaKaRa Technology Apps, אפליקציות עשירות, חכמות, עבודה מושלמת עם תובנות וחדשנות.

  • פוטנציאל בלתי מוגבל

    שחרר פוטנציאל בלתי מוגבל עם Apps Strategy, ומקסם את יתרון המסחר שלך ללא מאמץ.
  • מסחר אופטימלי

    תהנה מהיתרון המתקדם והגמיש להצלחת מסחר מיטבית.
  • רזולוציה מעולה

    חווה את היתרון של רזולוציה מעולה, חושפת תובנות מסחר ברורות יותר.

ממש רב תכליתי & יוצא מן הכלל ועטור שבחים

האפליקציות שלנו משנות כללי משחק ושינו באופן דרמטי את הדרך בה סוחרים חושבים עם אסטרטגיות ייחודיות המשולבות בטכנולוגיות AI ועיצוב מרהיב.

מסחר בעזרת בינה מלאכותית ממנפים אלגוריתמים מתקדמים לניתוח כמויות עצומות של נתוני שוק היסטוריים ובזמן אמת, מה שמאפשר זיהוי דפוס מדויק ותחזיות אמינות. האסטרטגיות הללו מציעות יתרון משמעותי על ידי עיבוד מהיר של נתונים ואספקת תובנות מדויקות ביותר, החלות על נכסים שונים עבור מערכות מסחר ידניות ואוטומטיות כאחד.

ביקורות וטכנולוגיות אהובות

"אני משתמש באסטרטגיית מסחר COT כבר כמה חודשים, ולא יכולתי להיות מרוצה יותר מהתוצאות. הדיוק של האסטרטגיית מרשים, וראיתי שיפור משמעותי בביצועי המסחר שלי. זה עזר לי לזהות הזדמנויות רווחיות וקבלת החלטות מסחר מושכלות. מומלץ בחום!" - ג'ון ד.

ג'ון ד.

מנהל כללי
"ניסיתי תוכנות ואסטרטגיות מסחר שונות בעבר, אבל אף אחת לא משתווה לזו. האסטרטגיות שנוצרו על ידי תוכנה זו היו רווחיים עבורי באופן עקבי." - ליסה מ.

ליסה מ.

SWIFT Inc.

דניאל ר.

סמנכ"ל כספים, Perfect Inc.
"תוכנת ואסטרטגיות המסחר הזו היא משנה כללי משחק. היא עזרה לי לזהות עסקאות רווחיות שאחרת הייתי מפספס". - דניאל ר.
טכנולוגיות

הסיפורים האחרונים שלנו

צפה בהכל -
סיכון

במסחר:

חשוב לציין שאסטרטגיית השורט סקוויז מציעה יתרונות פוטנציאליים, אך טומנת בחובה גם סיכונים. סוחרים צריכים לחנך את עצמם ביסודיות, להשתמש בטכניקות ניהול סיכונים מתאימות ולהישאר מעודכנים בתנאי השוק כדי לנווט ביעילות בהזדמנויות של שורט סקוויז.

ENJOY 15% OFF

Sign up to receive the latest offers and news in industry.

Offer valid only for new email subscribers. Enter your email address and receive 15% off your first order and a promo code will be sent to your inbox. Exclusions apply.

TOP